Op maandag 15 mei 2023 09.00 - 18.00 wordt de LIVE voorjaarseditie 2023: Dutch Caribbean - Permanente Educatie - Amsterdam (8 PE-uren) georganiseerd in het Renaissance Aruba.Deze editie is nadrukkelijk relevant voor zowel openbare, interne-/overheids- accountants en accountants in business alsmede voor aanstaande beroepsbeoefenaren die in het kader van hun Praktijkopleiding Assurance dienen te voldoen aan de trainingsprogramma vereisten; ENDYMION Academy B.V. is door de NBA geaccrediteerd hiervoor.
Ten behoeve van de PE portfolio 2023, staan naast de (vaktechnische kennis) Actualiteiten (langs de lijnen van de NBA Faculties), Capita Selecta op het programma gericht op het NBA 2023 verplichte onderwerp "Duurzaamheid" en de hedendaagse toepassing van vaardigheden en houding & gedrag (in overeenstemming met de generieke eindtermen CEA).
Deze editie staan de volgende Actualiteiten en Capita Selecta op het programma:
- Actualiteiten
- ESG Strategie en Risicomanagement
- Fraude ("Greenwashing") en Niet Naleving Wet- en Regelgeving
- Duurzaamheidsverslaggeving (CSRD, ESRS) en Assurance (Standaard 3810 Assurance-opdrachten inzake maatschappelijke verslagen)
Deze editie zal verzorgd worden door de docenten: Endymion Struijs en Peter Schimmel (Forensisch Accountant en expert op het gebied van Integriteit Risico Management).
De "AVA Community Talk": Voorjaarseditie 2023
In samenwerking met de AVA (Arubaanse Vereniging voor Accountants) wordt deze editie georganiseerd. Het doel is om "live" en "publiek" de dialoog te bewerkstelligen over actuele maatschappelijke thema's met een diversiteit van stakeholders.
Onder leiding van de voorzitter van de AVA, Garrick de Cuba, en Endymion Struijs, discussieert een panel met de deelnemers over een actueel thema.
De kosten van deelname (8 PE-uren) bedragen EUR 545 excl. BTW incl. lunch en incl. deelname certificaat namens ENDYMION Academy B.V.
15 mei 23 - DUTCH CARIBBEAN Aruba: Voorjaarseditie 2023 - (NBA verplicht PE onderwerp 2023) Duurzaamheid
17 mei 23 - DUTCH CARIBBEAN Curaçao: Voorjaarseditie 2023 - (NBA verplicht PE onderwerp 2023) Duurzaamheid
12 sep 23 - DUTCH CARIBBEAN Aruba: Zomereditie 2023
15 sep 23 - DUTCH CARIBBEAN Curaçao: Zomereditie 2023
14 nov 23 - DUTCH CARIBBEAN Aruba: Najaarseditie 2023
17 nov 23 - DUTCH CARIBBEAN Curaçao: Najaarseditie 2023
Datum: 08 jun 22
Auteur: Endymion Struijs